SOFOCT
Society of Forensic & Clinical Toxicology
Turkish
Membership Login
I forgot my password

News / Announcement

Online IACFT Türk Dili Konuşan Halklar Toplantısı

Online IACFT Türk Dili Konuşan Halklar Toplantısı

Uluslararası Klinik ve Adli Toksikologlar Birliği (International Alliance of Clinical And Forensic Toxicologists, IACFT) 2020 yılı başında kurulmuştur. Birliğin amacı; çevrimiçi profesyonel bir bilimsel topluluk olarak klinik ve adli toksikoloji alanında yapılan bilimsel çalışmaların herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlamaktır. Çalışmalarınızı dil sorunu yaşamadan, simultane çeviri imkânıyla 7 farklı dilde (Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Arapça, Çince ve Fransızca) sunabilme imkânı sağlayan IACFT, bulunduğunuz her yerden bilim insanlarıyla uluslararası etkileşimde olmanıza destek olmaktadır.

2 Mart 2021 tarihinde IACFT tarafından çevrimiçi olarak “ IACFT Türk Dili Konuşan Halklar” bilimsel toplantısı gerçekleştirilecektir. Üyelerine (standard ve öğrenci) ücretsiz olarak Türk dilinde bildiri sunma olanağı veren bu toplantıya son başvuru tarihi 8 Şubat 2021’ dir. Çevrimiçi ücretsiz olarak yapılacak toplantımızda klinik ve adli toksikoloji ile ilgili konuları bilimsel olarak paylaşmaya sizleri davet ediyoruz. Bu sanal buluşmayı sizin için unutulmaz ve keyifli bir deneyim haline getirmeyi umuyoruz! Katılımınız için teşekkür eder, sağlıklı, güvenli ve mutlu günlerde dileriz.

2 Mart 2021 15.00-19.00 (İstanbul saati)

Orijinal özetlerinizi çevrimiçi sözlü sunum için göndermeye davetlisiniz

Bu toplantıya özet göndermek için son tarih 8 Şubat 2021´dir.

Her yapılandırılmış özet 250-500 kelime içerebilir

https://www.iacft.online

https://www.iacft.online/event-details/online-iacft-turk-dili-konusan-halklar-toplantisiVirtual IACFT The Turkic Speaking People Meeting

The International Alliance of Clinical And Forensic Toxicologists (IACFT) was established in early 2020. The purpose of the alliance is to make scientific studies in clinical and forensic toxicology accessible to everyone as an online professional scientific community. Providing the opportunity to present your work in 7 different languages (Turkish, English, Spanish, Portuguese, Arabic, Chinese and French) without language problems, IACFT supports you to interact internationally with scientists from wherever you are.

"IACFT The Turkic Speaking People" Online Scientific Meeting will be held on March 2, 2021 by IACFT. The online meeting allows its members (regular and students) to make presentations in Turkic language. We invite you to scientifically share clinical and forensic toxicology issues at our free online meeting.

We hope to make this virtual meeting a memorable and cheerful experience for you! Thank you for your participation, hope to meet in healthy, safe and happy days.

March 2,2021 15.00-19.00 PM (İstanbul time)

You are invited to submit your original abstracts for online oral presentation

The deadline for abstract submission to this meeting is February 8, 2021

Each structured abstract may contain 250-500 word

https://www.iacft.online

https://www.iacft.online/event-details/online-iacft-turk-dili-konusan-halklar-toplantisi


18.2.2021 / 13:00:25Copyright © 2016 - SOFOCT, Society of Forensic & Clinical Toxicology - Adana - TR