AKTOD
Adli ve Klinik Toksikoloji Derneği
English
Üye Girişi
Şifremi unuttum

Haber / Duyuru

60th Annual TIAFT Meeting toplantısı 27-31 Ağustos tarihlerinde Roma da gerçekleşmiştir.

Değerli Meslektaşlarımız ve Üyelerimiz,

 
´60th Annual TIAFT Meeting ´ toplantısı 27-31 Ağustos tarihlerinde Roma´da gerçekleşmiştir. Uluslarası Adli Toksikologlar Birliği toplantısına TIAFT Türkiye temsilcimiz ve  Adli ve Klinik Toksikoloji Derneği (AKTOD) başkanı Prof.Dr. Serap Annette AKGÜR, Dernek başkan yardımcımız Nebile DAĞLIOĞLU ve  üyelerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir. Prof.Dr. Serap Annette AKGÜR ve Thomas Keller tarafından ´Free Topics´ başlığı altında bir bilimsel oturum modere edilirken, Randox firması ile birlikte  Prof. Dr. Nebile Dağlıoğlu tarafından ´ Optimisation of Biochip Assays for Illegal Substances in the Whole Blood of Drug Abusers: The Randox Evidence Series´ workshopu gerçekleştirilmiştir. Dernek üyelerimizden Duygu Yeşim Ovat, Selin Demir, İnci SAĞLAM, Aslı ATASOY AYDIN ve Asena AKCA sözel ve poster sunumlarıyla 2023 TIAFT Kongresine katkılarda bulunmuştur.

Düzenlenen bu toplantı ile dünya çapında adli toksikoloji ve adli bilimler alanında değerli bilim insanları bir araya gelerek güncel bilgi ve deneyimlerini diğer bilim insanlarıyla paylaşmalarına olanak sağlanmıştır. Ayrıca  yeni gelişmeler ışığında iş birliği yapma fırsatları sunulmuştur.

Sizlerle, TIAFT 2023 toplantımızda yaptığımız sosyal etkileşimlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz... Ayrıca  2027 yılında yapılacak TIAFT toplantımızdaki  buluşmamızda hep birlikte hatırlanacak verimli ve keyifli bir toplantıya tüm üyelerimizi davet ediyor, değerli katkılarınızı bekliyoruz.

 
Gerçekleşen Kongreyle ilgili  detaylara web sitesinden ulaşabilirsiniz:
https://www.tiaft2023.org/

27.08.2023 / 10:36:31Copyright © 2016 - AKTOD, Adli ve Klinik Toksikoloji Derneği - Adana - TR